• Добродошли на сајт Месне заједнице Крушчић
  • 065/3-706-026
  • 025/5-706-026
  • mzkruscic@gmail.com
logo_160819_2logo_160819_2logo_160819_2logo_160819_2
  • Насловна
  • О нама
  • Огласна табла
  • Крушчић
    • Историјат
    • Култура
    • Спорт
  • Фото галерија
    • 2023.
    • 2022.
    • 2021.
    • 2020.
    • 2019.
    • 2018.
    • 2017.
    • 2016.
    • 2015.
    • 2014.
    • 2013.
    • 2012.
    • 2011.
  • Контакт

Спортске вести

  • Насловна
  • Вести
  • Спортске вести
Конкурс за доделу средстава из буџетског фонда за развој ловства АП Војводине за 2015. годину
4. септембра 2015.
Литерарни и ликовни конкурс у оквиру 55. културно-пропагандне акције “Месец књиге“
7. септембра 2015.

Спортске вести

7. септембра 2015.
Категорије
  • Вести
Ознаке

У градском дербију одиграном у оквиру другог кола првенства у Сомборској међуопштинској лиги Хајдук јуниор је на градском стадиону победио Кулски фудбалски клуб са 8:0. Резултат све говори, апсолутна доминација Хајдука против неспремног КФК-а о чему сведочи податак да су већ до средине првог полувремена два играча КФК-а изашла са терена. Стрелци за Хајдук јуниор су били Фирман три пута, Данојевић два, те Вуковић, Чича и Козлик. Трећи наш представник у овом степену такмичења, некадашњи прволигаш Црвенка је на свом терену победила Динамо из Сонте са 3:1. Хајдук јуниор и Црвенка имају по две победе и у врху су, а КФК је са два пораза на зачељу табеле. У наредном колу Хајдук јуниор дочекује екипу Металца из Сомбора, Црвенка иде у госте Граничару у Риђицу, док је КФК гост Алексе Шантића.

Фудбалерке Полета су у другом колу првенства у Првој лиги на гостовању у Крагујевцу изгубили од домаћина екипе Тријумф са 2:1. Дуг пут и умор учинио је своје, те су Сивчанке поражене минималним резултатом. Након два кола фудбалерке Полета имају три освојена бода, а у трећем колу на свом терену у Сивцу дочекују екипу Фрушкогорца из Новог Сада.

Фудбалери Полета из Сивца су убележили и четврти узастопни пораз у првенству Војвођанске лиге група Бачка. Сивчани су на гостовању у Сомбору изгубили од домаћина ЖАК-а са 4:2. Сивчани су на предпоследњем месту на табели, без освојеног бода, а у наредном колу пред својим навијачима дочекују Слогу из Чонопље.

Од четири екипе из кулске општине које се такмиче у Сомборској подручној лиги само су фудбалери Липара у 4. колу првенства били успешни. Липарчани су пред својим навијачима победили екипу Радничког из Раткова са 3:0. Младост је у Крушчићу изгубила од Омладинца из Буковца са 1:0, Русин из Руског Крстура је у Станишићу поражен такође са 1:0, док је Кула на гостовању у Каравукову изгубила од Полета са 6:0. Након овог кола Младост је шеста, а Липар седми са по шест бодова, Русин је дванаести са 4, а Кула петнаеста са 3 освојена бода. У наредном колу Русин у Руском Крстуру дочекује екипу Тереквеша из Свилојева, Кула је домаћин Граничару из Гакова, Липар иде у госте водећој ОФК Шикари, док је Младост из Крушчића гост  Кордуна у Кљајићеву.

Ђ. Бојанић

Share
0

Повезани текстови

23. јануара 2023.

Издавање eID параметара активација ConsentID апликације


Опширније
18. јануара 2023.

Обавештење


Опширније
4. јануара 2023.

Распоред богослужења за божићне празнике


Опширније

Избор језика

Ћирилица  |  Latinica

Месна заједница Крушчић
Владимира Назора 19, 25225 Крушчић
Телефони: 025/5-706-026, 025/5-100-041
Мобилни: 065/3-706-026
Е маил: mzkruscic@gmail.com

Број посета

  • 472420Укупно прегледа:
  • 4Тренутно на сајту:
© 2017 Месна заједница Крушчић - Сва права задржана